De Colonel · Blog

Een feestje geven in Zeist: restaurant, café en terras

Een feestje geven in Zeist? De Colonel biedt een sfeervol restaurant, café en ruim terras voor verjaardagen, jubilea en andere bijzondere momenten.

Een feestje geven in Zeist

Voor een verjaardag, jubileum, familiedag of informele borrel zoek je een locatie waar iedereen zich snel thuis voelt. De Colonel brengt restaurant, café en terras samen op één plek in het centrum van Zeist.

Samen eten en borrelen

Een feestelijke middag of avond begint met een goede ontvangst. Daarna kun je samen lunchen, borrelen of dineren met gerechten uit onze bourgondische keuken. We bespreken graag welke opstelling, timing en menu-invulling bij jouw groep past.

Restaurant of terras afhuren

Wil je een deel van het restaurant, het café of het terras gebruiken voor jouw gezelschap? Vertel ons wat je wilt organiseren, hoeveel gasten je verwacht en welke datum je in gedachten hebt. Beschikbaarheid en arrangementen zijn altijd op aanvraag.

Bekijk de mogelijkheden op de pagina over evenementen en recepties of neem direct contact op via [email protected].

Zelf komen kijken?
Bekijk de actuele lunchkaart of dinerkaart, of neem contact op voor een feest, receptie of zakelijke bijeenkomst.